Aktuálne informácie:

Vzhľadom na aktuálnu situáciu v súčasnej dobe môže dochádzať k oneskoreniam v priebehu niekoľkých pracovných dní. Pokiaľ sa na tovar ponáhľate, prosím kontaktujte nás.


INFORMÁCIE O DOSTUPNOSTIACH TOVARU

Vieme, aká je pre Vás dôležitá informácia o dostupnosti tovaru. Snažíme sa informácie o dostupnosti čo možno najpresnejšie aktualizovať. Vzhľadom na veľké množstvo produktov sa občas nejaká chyba vyskytne, bohužiaľ ani u dodávateľov nie sú informácie o tovare vždy 100% presné. Vopred sa teda ospravedlňujeme za nepresnosti, ktoré sa môžu výnimočne vyskytnúť. Na dotaz alebo najneskôr pri spracovaní Vašej objednávky Vás vždy budeme informovať, pokiaľ by sa vyskytol nejaký problém alebo zdržanie.

V našom eshope sa môžete stretnúť v popise tovaru s nasledujúcimi informáciami:

Skladom u nás

Takto označený tovar je skladom priamo u nás a môže byť obratom odoslaný. Záleží na zvolenom spôsobe dopravy a času objednania, pokiaľ sa stihne zvoz dopravcom tak je objednávka odoslaná v ten istý deň.


Skladom - do 3 dní, Skladom - do 7 dní

Tovar sa podľa dostupných informácií nachádza skladom u dodávateľa. Doba odoslania je uvedená počtom dní, myslené pracovných. Je to orientačná doba, za ktorú je obvykle možné tovar odoslať k Vám. Táto lehota môže byť kratšia a výnimočne aj dlhšia. Je to ovplyvnené viacerými faktormi, pokiaľ sa na tovar nejako viac ponáhľate, prosím kontaktujte nás pre bližšiu informáciu, mnohokrát je možné oznámiť aj úplne presný termín odoslania.
Na dopyt radi preveríme aktuálnu dostupnosť akejkoľvek položky v eshope, pri veľkej časti položiek je možné aj individuálne expresné doručenie priamo k zákazníkovi.


Zistiť dostupnosť

Tovar je aktuálne vypredaný a to ako u nás tak u dodávateľa. V prípade záujmu môžeme skúsiť preveriť, či sa tovar nenachádza na sklade u alternatívneho dodávateľa, v takom prípade sa však môže líšiť cena.
Radi Vám preveríme dostupnosť akéhokoľvek tovaru, aj pokiaľ nie je zalistované v eshope.

TimeOutlet.sk nájdete na GLAMI.sk

Pricemania.sk – Porovnanie cien