ZIPPO slaví 90 let – rozšírte svoju sbierku o špeciál vydaný k tomuto výročiu.

ZIPPO slaví 90 let – rozšírte svoju sbierku o špeciál vydaný k tomuto výročiu.

Sběratelský kúsok roku 2022 spoločnosti Zippo hrdě připomíná 90 let od chvíle, kdy jiskra genia stanovila nový celosvetový štandard. Inšpirovaný ťažkopádnosťou a nepraktičnosťou kamarátova zapalovače so zakladateľom Georgeom G. Blaisdellom pustil do práce a vytvoril ľahko použiteľnú, vetruvzdornou alternatívou. O 90 let neskôr hrdo oslavujeme vynalézavost pôvodného zapalovače Zippo rovnako nadčasovou pamiatkou.


Darčekové balenie

Darčekové balenie

Zháňate nielen hodinky, ale zároveň krásny darček, ktorý poteší? Ponúkame Vám darčekové balenie, stačí si zvoliť jeden z luxusných balíkoch papierov, ktoré sa menia podľa ročného obdobia a sviatkov, a o všetko ostatné sa postaráme.


Gravírovanie hodiniek

Gravírovanie hodiniek

Ponúkame aj možnosť gravírovania na Vaše nové hodinky. Gravírovanie na hodinky je ideálne v prípade darčeka, hodinkám vtlačíte personalizáciu a obdarovaný bude mať radosť z originálneho a krásneho darčeka. Pozrite sa v našej galérii, ako môže gravírovanie na hodinkách vyzerať...


Ako predísť poškodeniu hodiniek?

Ako predísť poškodeniu hodiniek?

Ponúkame niekoľko tipov a rád, ako udržať Vaše nové hodinky v stále skvelom stave. Hodinky vyberajte vždy podľa účelu použitia. Ak sa budete riadiť našimi radami a odporúčaniami, budú Vám dlho slúžiť v perfektnom stave.


Versus by Versace

Versus by Versace

Teraz novo široká ponuka hodiniek Versus by Versace za najlepšie ceny! Prezrite si aktuálnu kolekciu viac ako 150 modelov dámskych hodiniek Versus by Versace, pre pánov ponúkame viac ako 30 modelov hodiniek Versus.


Najlepšia cena na trhu

Pri väčšine hodiniek ponúkame najlepšiu cenu na trhu. Ako je to možné? Ako dokážeme ponúknuť značkové hodinky lacno? Čím sa odlišujeme od konkurencie?


Vianoce 2019 - informácie k objednávkam

Vianoce 2019 - informácie k objednávkam

Prosím venujte pozornosť dostupnosti a informáciám o termínoch odoslania uvedených pri jednotlivých produktoch.
Pokiaľ si prajete, aby bola vysoká šanca na doručenie do Vianoc, prosím objednávajte v nasledujúce termíny.

TimeOutlet.sk nájdete na GLAMI.sk

Pricemania.sk – Porovnanie cien