Prosíme objednávajte iba pokiaľ máte o tovar skutočne záujem. Ceny na eshope sú nastavené tak, aby ste mohli zakúpiť vyhliadnutý tovar za čo najlepšiu cenu.
Často úplne zbytočné vratky vedú iba k navyšovaniu ceny pre všetkých zákazníkov.

V prípade, že nie ste o tovare rozhodnutí a ani naša odpoveď na dopyt k tovaru  Vám nepomôže, odporúčame nákup v kamennej predajni, kde si budete móci tovar prezrieť a vyskúšať, u nás bohužiaľ toto až na výnimky (tovar Skladom u nás) možné nie je.

Pokiaľ máte k tovaru pred zakúpením akúkoľvek otázku, prosím
kontaktujte nás. Ďakujeme. 

POSTUP PRI VRÁTENÍ TOVARU DO 14 DNÍ


Dôležité: Pokiaľ nie ste rozhodnutí si tovar ponechať, neodkladajte prosíme visačky, neodstraňujte ochranné fólie, nepoškodzujte darčekovú krabičku. Jedná sa o značkový tovar, ktorý tým výrazne stráca na hodnote.

Pokiaľ ste tovar zakúpil ako spotrebiteľ (bez uvedenia IČ na nákupnom doklade) máte právo tovar bez udania dôvodu vrátiť do 14 kalendárnych dní od dátumu prevzatia tovaru (pozor, jedná sa o 14 kalendárnych, nie pracovných dní). Odstúpenie je nutné doručiť do 14-tich dní od prevzatia tovaru, na zaslanie tovaru späť máte 14 dní od zaslania od odstúpenia. Odporúčame na urýchlenie vybavenia všetko odoslať naraz čo najskôr.

Nepoužitý tovar v pôvodnom obale prosíme dobre zabaľte, aby nedošlo k jeho poškodeniu. Najmä v prípade hodiniek prosíme o zvlášť starostlivé balenie, aby sme predišli zbytočným problémom, pretože nemôžeme niesť zodpovednosť za Vami balený tovar a dopravcu. Zásielku odporúčame poistiť pre prípad poškodenia či straty.
Po prijatí tovaru bude skontrolované a pokiaľ bude všetko v poriadku, platba bude počas 14 dní vrátená.

Zákazník znáša náklady na zaslanie späť, v prípade príplatkovej dopravy nie je cena za dopravu vrátená, nemožno vracať tovar upravený na mieru (napr. gravírovanie) a nevratné sú tiež poplatky za príplatkové služby, pokiaľ boli objednané a čerpané (napr. darčekové balenie tovaru) .


Prosím vytlačte a vyplňte formulár Odstúpenie od kúpnej zmluvy: formulár odstúpenia od kúpnej zmluvy (PDF)

Priložte ho spolu s faktúrou do zásielky a odošlite na adresu:
Bohdan Skovroňský
TimeOutlet.cz
Seník 8
535 01

Pokiaľ budete potrebovať s čímkoľvek poradiť, prosím kontaktujte nás.

Vrátenie tovaru z dôvodu odstúpenia od zmluvy - plné znenie

1. Právo odstúpiť od zmluvy

1.1 Do 14 dní máte právo odstúpiť od tejto zmluvy bez udania dôvodu.

1.2 Máte právo odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu v lehote 14 dní odo dňa nasledujúceho po dni, kedy Vy alebo Vami určená tretia osoba (iná ako dopravca) prevezmete tovar.

1.3 Na účely uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy musíte o svojom odstúpení od tejto zmluvy informovať predávajúceho: Bohdan Skovroňský, Seník 8, 53501, Česká republika, email info@timeoutlet.sk formou jednostranného právneho konania (napríklad listom zaslaným prostredníctvom prevádzkovateľa poštových služieb alebo e-mailom) . Môžete použiť priložený vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy, nie je to však Vašou povinnosťou.

1.4 Aby bola dodržaná lehota na odstúpenie od tejto zmluvy, postačuje odoslať odstúpenie od zmluvy pred uplynutím príslušnej lehoty.

2. Dôsledky odstúpenia od zmluvy

2.1 Ak odstúpite od tejto zmluvy, vrátime Vám bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, keď nám došlo Vaše oznámenie o odstúpení od zmluvy, všetky platby, ktoré sme od Vás obdržali, vrátane nákladov na dodanie (okrem dodatočných nákladov vzniknutých v dôsledku Vami zvoleného spôsobu dodania, ktorý je iný ako najlacnejší spôsob štandardného dodania nami ponúkaný). Na vrátenie platieb použijeme rovnaký platobný prostriedok, ktorý ste použili na vykonanie počiatočnej transakcie, pokiaľ ste výslovne neurčili inak. V žiadnom prípade vám tým nevzniknú ďalšie náklady. Nie je však možné požadovať taký spôsob vrátenia platby, ktorým nám vzniknú dodatočné náklady.

Platbu vrátime až po obdržaní vráteného tovaru alebo ak preukážete, že ste tovar odoslal(a) späť, podľa toho, čo nastane skôr

2.2 Tovar bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa, kedy došlo k odstúpeniu od tejto zmluvy, zašlite späť na adresu Bohdan Skovroňský, Seník 8, 53501, Česká republika
Lehota sa považuje za zachovanú, pokiaľ nám odošlete tovar späť pred uplynutím 14 dní.

2.2.1 Ponesiete priame náklady spojené s vrátením tovaru. Maximálne náklady sú odhadované vo výške EUR 25,-

2.2.3. Nárok na úhradu škody vzniknutej na tovare je predávajúci oprávnený jednostranne započítať proti nároku kupujúceho na vrátenie kúpnej ceny.

TimeOutlet.sk nájdete na GLAMI.sk

Pricemania.sk – Porovnanie cien